Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikroham akármikor vissza...

Pánikroham akármikor vissza térhet?

Figyelt kérdés
Rég volt pánikrohamom mindjárt 4-5 hónapja nem éreztem s most hirtelen megint előjött lehetséges ez? Szédülés nagyon nagy szívverés.. ami tart 1-2 percig max s utána nyugszik s akkor megint kezdi.. vissza tért a pánikrohamom?

2017. dec. 31. 00:05
1 2
 1/14 Zoli780806 ***** válasza:
100%
Igen, vissza. Hülyén hangzik, de nevesd ki, tudd, hogy ez csak pánik és nincs mögötte "tartalom". Nem halsz bele, nem leszel rosszul, elmúlik, ahogy eddig is....és eztán is.
2017. dec. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Miss Endzsi ***** válasza:
100%

Gyakran beleesem abba, hogy eltelik 4-5 hónap. Stabil vagyok, gondolom... Meggyógyultam biztosan. Nem kell ide semmi szer, hogy én jól érezzem magam. Azután történik valami egyszer csak, és élhetem át újra napokig.

Visszatér, valamikor mindenképp. A hajlam benned marad.

2017. dec. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De 160-180 ra is fel megy a pulzusom úgy rám jön
2017. dec. 31. 00:17
 4/14 Miss Endzsi ***** válasza:
Tudom, de próbálj nyugodt maradni. A legjobb ha ilyenkor zacskót húzol az arcodra, és mély levegőket veszel, hogy visszatöltődjön a szén-dioxid a véredbe. Ezután csillapodnia kell.
2017. dec. 31. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Olyan rossz... azt hittem elmúlott a minden oké de megint kezdi...
2017. dec. 31. 00:21
 6/14 Miss Endzsi ***** válasza:
Esetleg az okát fejtve lehetne kutatni mi okozza. Megtárgyalhatnád magaddal, szakemberrel.
2017. dec. 31. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Régebb az volt,hogy azt hittem valami baj van a szívemmel most pedig sok barátnőmet ott hagytam stb.. s hiányoznak..lehet ettől
2017. dec. 31. 00:25
 8/14 Zoli780806 ***** válasza:
Elképzelhető.... változás a megszokott dolgokban. De légy erős, szedj vitaminokat, mozogj, kerüld a gyógyszereket és a kólát. Buék!
2017. dec. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Miss Endzsi ***** válasza:

Nahát:) Én is pont így gondoltam, vizsgálatra is elmentem, úgy féltem. És még én lettem lehülyézve utána.

Úgy éreztem, mindig kihagy egy ütemet a szívem, biztosan meg fog állni, szívrohamot kapok.

Igazából ezen már tényleg gondolkodom, egyszer el fog vinni, ha nem gyógyulok ki.

2017. dec. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen én is így voltam a tavaly sok kivizsgálásom volt kb 5 ekgm 1 szívultrahang stb.. s mondták bolond vagyok.. de akkor is azt hittem amit te.. de most meg 2 exemtől van ez.. s idegesít nagyon
2017. dec. 31. 00:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!