Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha négyes ikrek akkor hasonlít...

Ha négyes ikrek akkor hasonlítaniuk kéne egymásra nem?

Figyelt kérdés
A nikcelodeonon van egy sorozat a Nicky, Ricky, Dicky és Dawn ami négyesikrekeről szól de nem hasonlítanak egymásra pedig ha ikrek akkor kéne. A tesóim meg azt mondták hogy hülyeség.

2018. jan. 1. 15:39
1 2
 1/11 TR75 ***** válasza:
100%
Az egypetéjű ikrek azok, akik megtévesztően hasonlítanak egymásra, a kétpetéjű ikrek csak annyira, mint általában két testvér (az első esetben egy megtermékenyített petéből lesz két /vagy több/ gyerek, mert a már megtermékenyített petesejt osztódik, a második esetben egyszerre két /vagy több/ pete termékenyül meg különböző hímivarsejttel).
2018. jan. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez egy élőszereplős sorozat ahol 4 karaktert 4 különböző színész játszik akik nincsenek egymással rokoni kapcsolatban. A tévés sorozatok fikciók, saját önálló univerzumban játszódnak aminek nem kell a mi valóságunkhoz hasonlítania. És annak az esélye hogy találnak 4-es ikrek színészeket egy sorozathoz, nagyjából nulla, így abból dolgoznak amiből tudnak.


Az egypetéjű négyes ikrek valóban hasonlít egymásra. A testvéreidnek is igaza van, hogy hülyeség számon kérni egy fikciós tévésorozatról a hitelességet.

2018. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem minden iker hasonlit egymásra,csak ha egypetéjűek.
2018. jan. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehetett volna az is hogy két egypetéjű ikret kérnek fel színésznek. És akkor is legalább kettőnek kéne hasonlítania egymásra. Nem kell mind a négynek mert az tényleg szinte lehetetlen. Az is négyes ikrek ha kettő-kettő hasonló vagy három hasonló és egy máshogy néz ki. És ezt én nem gondoltan annyira komolyan.
2018. jan. 1. 15:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Gondolom itt a karaktereket tartották fontosnak nem azt hogy hasonlitsanak
2018. jan. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek 3as ikrei vannak.alig hasonlitanak egymásra
2018. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%

Utolsó

az egyik néger ?

2018. jan. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem..

De senkisem mondaná meg hogy ikrek.még a magasságuk sem egyforma.

2018. jan. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Vannak olyan ikrek amik egypetéjűek

Minden iker hogyha egyidőben születnek,nem muszáj ugyanolyannak lenni

Nem kell egy filmhez 4ikret találni hogy meg legyen

Különben is jó sorozat,én Dawn vagyok

1,1 làny

2019. jan. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Különben ne sértegess mert a mesében a krenden ikrekből 2-2ugyanolyan

De az sem igazi szerintem csak ida van filmezve mint a paula és paulina

Amugy ha megnéznéd akkor te is rögtön gondolnád hogy "miért irtam ki a kérdést ez nahyon jó sorozat"

Amugy mire mondták a tesóid hogy hülyeség

2019. aug. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!