Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért kezdett el pár éve...

Miért kezdett el pár éve ritkulni a hajam fejtetőn?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok és a fejem tetején határozottan ritkább a hajam. Ez valami problémára utal? Ki fog hullani a hajam végleg?

2018. jan. 1. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ugye tudod hogy elég sok férfi megkopaszodik, van aki nem, de a többségnek megritkul, illetve el is megy a haja felül.

Ez nem minősül betegségnek, inkább genetika.

25F

2018. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem 21 évesen kezdett hullani, örököltem apámtól.
2018. jan. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 swisss válasza:
Kedves kérdező! Nekem évekig hullott a hajam nő létemre. Több százezret elköltöttem a vizsgálatokra. Végül egy mezoterápiás kezelés segített. Egyébként a legtöbb esetben a fejbőrben lévő tesztoszteron mennyisége a férfias típusú, vagyis a fejtetőn ritkuló hajvesztés oka. Azaz androgén jellegű ilyenkor a hajhullás. Egyéb esetekben belgyógyászati oka van. A hajhullásomon először segített a mezoterápia, azonban a második esetben nem. Most egyelőre úgy tűnik, hogy egy Placnenta nevű szer a befutó. Megadhatom a doki nevét és elérhetőségét, ha gondolod. Üdv. B.M.
2018. jan. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!