Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szennateánál van erősebb...

Szennateánál van erősebb hashajtó? Van aki ugyan így járt? Mit ajánlotok? Mitől menne a hasam?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék,nem azert kérdezem mert ezzel szeretnék fogyni!

Tény hogy könnyebb vele a fogyás abból a szempontból hogy székrekedésem van és ez azért segített beállítani a normál székelést.

Semmi bajom,kivizsgáltak egyszerűen csak heti kb. 1 van székelésem...tudom elég nagy baj,de elvileg egészséges vagyok...

Nálam a szenna is csak egy normal székelést váltott ki...tehát nem ment tőle a hasam csak egy kicsit puhább let a székletem.

Viszont mar a szenna sem használ.



2018. jan. 2. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyél többet, hogy egyáltalán legyen mit üríteni. Székrekedés ellen egy kicsit zsírdúsabb táplálkozás is jó.
2018. jan. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sokan mondjak hogy nagyon jo az etvagyam es tenyleg sokat eszek ez meg is latszik,de az egeszsegem fontosabb...szo szerint akkor megyek wc-re ha telezabalom magam az azt jelenti hogy kb. 8-17/18-ig eszek fogyamatosan valamit főtt étel,süti,szendvics akarmi es a vegere kipukkadok.Na akkor tudok magamtol wc-zni hadhajtok nelkul,de akkor sem sokat.
2018. jan. 2. 11:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Van erősebb hashajtó pl. a fenolftalein..de szerintem neked nem a hashajtó a megoldás a problémádra.
2018. jan. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!