Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lány vagyok, vagy hermafrodita?

Lány vagyok, vagy hermafrodita?

Figyelt kérdés

Valószínűleg most rengetegen fogtok hülyének nézni de csak normális illetve a kérdésemre konkrét válaszokat kérek.

16 éves vagyok, és egy néhány hónapja kezdett el bennem érlelődni ez a kérdés. Vannak természetesen okai is:

- kissé erős a szőrzetem (kezem nagyon szőrős ill. lábam, a melleim környéke is, bajszom is van elég zavaróan látható amit 1-2 hetente gyantázok, illetve a hasamon is felfedeztem szőrzetet)

Annyit még hozzátennék ehez, hogy sötét a hajam is, illetve a bőröm se teljesen fehér.

- a hangom elég mély

- a lányok iránt is elkezdtem egyre jobban érdeklődni

Ehez pedig azt tenném hozzá, hogy már olyan szinten, hogy sokszor jobban érezném magamat egy teljesen férfi testben és egy lánnyal közösülnék.

Tudom, hogy ilyen előfordulhat akkor is, ha lány vagyok de mégis felmerült a kétely bennem. A női nemi jellegek megvannak normálisan (mellek ill. rendszeres menstruáció) és a fiúkat is kívánom ugyanúgy.

Nőgyógyászati vizsgálaton voltam már ahol ultrahangoztak és azt mondta az orvos, hogy minden rendben van. Nem ezzel a problémával voltam, tehát nem konkrétan erre mondta hogy minden rendben. A kérdésem még az, hogy a belső nemi szerveken látja az orvos, hogy mik vannak ott nekem?

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2018. jan. 2. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Ömm, te nem tudod, mit jelent az, hogy hermafrodita. Az ugyanis azt jelenti, hogy kétféle nemiszervvel születtél. Gondolom, csak észrevennéd, ha lenne péniszed is.


Szóval nem vagy az. Ettől függetlenül még lehetsz biszexualis, leszbikus stb. Ha úgy érzed igazából férfi vagy, akkor transznemű vagy. De ezeknek olvass utána, mert úgy tűnik eléggé tájékozatlan vagy.

2018. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olvastam róla és tudom hogy kétféle nemiszerv van ilyenkor, viszont sokan ezért nem biztosak benne mert külsőleg nem látszik a nemiszerven (vagyis nekem igy értelmeződött) viszont belül mások a nemi szervek.
2018. jan. 2. 11:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Drágaságom, nőkben is van tesztoszteron termelés, olvas már át az általános iskolás biológia tankönyvet, mert biztos, hogy tanították! Ezért nem kéne aludni órán...
2018. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász csak észre vette volna, ha heréid lennének

Amúgy irány a nőgyógyász és csinàltass hormonvizsgálatot a szőrösödés miatt

2018. jan. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2018. jan. 2. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!