Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet bajom még a paracetamol...

Lehet bajom még a paracetamol túladagolásból, vagy ez ennyi volt?

Figyelt kérdés
Már vagy egy éve reggel egyszerre bevettem kb 11 paracetamolt és asszem mellé még 3-4 panalgint is. Aznap rosszul voltam és majdnem elájultam, és gyarokibbak lettek a fejfájások.

2018. jan. 2. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem volt tőled egy bölcs dolog. Azt hittem, a túlvilágból írsz. Ilyen szemetet sosem használj.
2018. jan. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja és 14 éves voltam nem vittek kórházba.
2018. jan. 2. 15:17
 3/7 p.szabina1223 válasza:
De miért vettél be ennyit? Kísérleteztél, vagy komoly fájdalmaid voltak? Az, hogy akkor szerencséd volt és "ennyivel" megúsztad, nem jelenti, hogy máskor is így járnál.
2018. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Azt hittem, hogy a mostani helyzetnél semmi sem lehet rosszabb, és még most se érzem másképp. Akkor nagyon bántam a dolgot, de....

Ha nem maradnék egyedül a problémáimmal akkor már jobb lenne. Már nincsenek barátaim sem.

2018. jan. 4. 20:04
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha otthagy az utolsó ember is akkor nem kímélem az életemet.
2018. jan. 4. 20:20
 6/7 p.szabina1223 válasza:
Nagyon sajnálom :( Remélem a barátaid melletted maradnak, nagyon fiatal vagy még, ne gondolj öngyilkosságra. Persze az élet sokszor kegyetlen, közhely, de igaz.
2018. jan. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 5 évvel ezelőtt vagy 50 darabot vettem be, és erősen túléltem, de lett egy kisebb vesekárosodásom. Azóta vigyáznom kell, mennyit iszok, ha megyek valahová, de ennyi. Nem hiszem hogy lenne még bajod ettől a mennyiségtől, nyugi!! 😊😊
2018. febr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!