Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan csak harag van...

Folyamatosan csak harag van bennem?

Figyelt kérdés
Folyamatosan feszült is vagyok és nem tudom kontrollálni. Nem tudom hogy nyugodhatnék le, már elég sok módszert kipróbáltam, szinte mindent, egyedül a gyógyszeres kezelést nem. Nem akarok ilyen lenni. Nem akarok folyamatosan feszült lenni.

2018. jan. 3. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Vállmasszírozása média pletyka kizárása , pörgető élelmek kávé , fehérje , cukor kizárása .Aztán rá kell keresni i a lelki háttere . Sajnos beidegződik bármi pl káromkodás cigizés és automatikus lesz mint a szokások .
2018. jan. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, ha indiszkrét vagyok, de élsz szexuális életet?

Én sokáig egy igazi méregzsák voltam, aztán mióta a barátom hetente néhányszor helyretesz, azóta nem nagyon mérgelődöm semmin.

2018. jan. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1# Sajnos a káromkodás is folyamatos, hiába próbálom vissza tartani nem megy. Egyszerűen csak kijön, nem kiabálva rendes normális hangnemben, de valamikor csak orditanék és semmi mást nem csinálnék.


2# Igen élek, ebben nincs semmi indiszkrét. Van hogy kevesebb, van hogy többet.

2018. jan. 3. 00:40
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbáltad a jógát, vagy a reikit is?
2018. jan. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Feszültség esetén légzésgyakorlattal tudod kordában tartani az indulataidat
2018. jan. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fiú vagy, vagy lány?
2018. jan. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!