Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kérjem meg a barátnômet...

Hogyan kérjem meg a barátnômet hogy mosson fogat, anélkül, hogy megbántanám?

Figyelt kérdés

Nyolc hónapja vagyunk együtt a barátnômmel. Szép, ápolt lánynak tûnt de néhány hete elkezdett szájszagot eregetni. Visszataszító, meg sem akarom csókolni de amikor nagyon muszáj akkor is próbálok túl lenni rajta amilyen gyorsan csak lehet. Ô meg nem érti miért van ez, én meg nem tudom hogy mondjam el. Heti öt napot együtt töltünk szóval tudom hogy nem mos fogat és ez aggasztó.

Egyszer poénkodtunk és rákérdeztem hogy mikor mosott fogat utóljára de csak nevetett és azt mondta kapjam be.

Valakinek van valami ötlete? Fontos hogy kezdjen valamit magával de nem szeretném megalázni


2018. jan. 5. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Az ezt megelőző időkben biztos, hogy mosott fogat? Nem lehet, hogy szuvasodik az egyik foga?

Amúgy mit jelent ez, hogy nem mos fogat: felkel reggel és nem mossa meg egész nap, és ez így megy napokon át?

2018. jan. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos itt más nem segít, csak a világos beszéd.

Meg kell neki mondani, hogy mosson fogat, mert nem kellemes a lehelete.

2018. jan. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
uristen azert remelem a pinajat mossa :(
2018. jan. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Az nekem is fura,hogy mar 8honapja egyutt vagytok,de csak par hete tapasztalod a problemet.Lehet tenyleg gond van az egyik fogaval.Az a baj,hogy ezt nem igazan lehet ugy kozolni,hogy ne essen rosszul a masiknak.Esetleg vehetnel magatoknak uj fogkefeket vagy egyeb fogapolasi dolgot es jelezhetned,hogy o is hasznalhatja oket.
2018. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%

Refluxtól is lehet rossz lehellet, persze ha nem mos fogat, akkor is.

Ha együtt vagytok heti 5 napot, akkor nyugodtan elküldheted reggel és este is fogat mosni, amikor te is mosod, akkor szólj neki, hogy jöjjön ő is mosni. Ha nem akarja, akkor nyugodtan mondd meg neki, hogy rossz a lehellete.

2018. jan. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Úgyhogy amikor elmész fogatmosni kérd meg, hogy ő is jöjjön fogat mosni veled. :) És akkor fog. Nagyon úgy hangzik, hog y nem igazán mossa a fogát. Elsem merem képzelni mi lehet a száján belül. Pfeej
2018. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Pfujj ...ja, micsoda okadmany lehet. Mindjuk nekem fel se allna a farkam ha a buzos szajaval kozelitene!!!!
2018. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!