Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szilveszterkor viagrát raktak...

Szilveszterkor viagrát raktak az italomba. Azota erős hasi fájdalmaim vannak de csak éjjel. Köze van a viagrának hozzá?

Figyelt kérdés
Szilveszterkor elmentem a baratomékhoz. Az egyik gyerek viagrát vagy valami hasonló szert hozott. Sajnos az egyik pezsgős üvegbe raktak amiből utána ittam. Nem tudtam hogy van benne. 1én már éreztem hogy nem vagyok valami jól. Azóta erős hasi fájdalmaim vannak. Legtöbbször csak éjjel de már nappal is van egyszer kétszer. Köze lehet annak a szerhez hozzá?

2018. jan. 6. 03:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet. Menj el orvoshoz.
2018. jan. 6. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jó bunkó az a gyerek. Az ilyeneket az állatok nevelték??


Mindenesetre nem árt, ha lát egy orvos, bár szerintem nem lesz tőle komoly bajod, hisz nem méreg.

2018. jan. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Basszus.... Azért ezt a dolgot nem hagynám annyiban a gyerekkel. Máskor meg majd mást önt bele, aztán benne lesztek a híradóban. Jó nagy idióta a haverod. Persze azért menj el orvoshoz, az a biztos.
2018. jan. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó kis társaságban forogsz.
2018. jan. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm és megfogadtam elmentem dokihoz. Bár semmit nem mondott.

Másodszor nem az én társaságom..

2018. jan. 7. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!