Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 16 éves fiúként nőhetek még...

16 éves fiúként nőhetek még 20 centit?

Figyelt kérdés

Most vagyok 176 cm 56kg. Szüleim magassága:181,166cm

Nyílván nem az a vágyam hogy 196 cm legyek csak azt kérdezem hogy lehetséges e ? Mert ismerek olyat aki egy nyár alatt 20-at nőtt.

És apám is 10-el több mint az apja (papám)



2018. jan. 6. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka az ha valaki ennyi idősen hirtelen nő még 10-20 cm-et. Persze simán lehetséges, de ritka. Mivel a szüleid között elég nagy a magasságkülönbség így valószínű hogy már nem fogsz sokat nőni. Persze még nőhetsz pár centit. Az ember 22-24 éves koráig van növésben.
2018. jan. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Figyelj, a statisztikai átlag szerint már csak pár centit szokás 16 után nőni. Szóval kb. apád magasságára számíts. Aki nagyon későn növős, későn érős fajta, az esetleg 1-2 évvel el van csúszva, és még nőhet többet. (Azt a többet, amit mások 14-15 éves korukban nőtték)


Az egy nyár alatt 20-hoz valami láthatatlan csodatalpbetét kell?

2018. jan. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Te érzed..Hamég elég sok helyen nem szőrösödsz, elég babaarcod van, szóval olyan kisgyerekesen nézel ki, még van esélyed, de 20cm-re nem hinném..

Maximum leszel 185, de 180-an mindenképpen..

De nyugi ez tökéletesen jó..Ne akarj több lenni, hiszen egy idő után, már nemis jó az ha valaki magas..Szerintem 180-185 az ideális.Az átlag meg valami 170cm, azthiszem, szóval te már most az átlag felett vagy.

2018. jan. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pont 176cm az átlag.

Engem mondjuk a helyedben inkább az zavarna,hogy 56 kg vagyok 176 centihez.

2018. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat igen az se a legjobb, főleg úgy ha tökéletes az illető mint te :DD
2018. jan. 6. 12:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Senki sem tökéletes csontikám,csak van,akinek van önkritikája és tesz érte,hogy férfiként nézzen ki,ha már fa sz van a lába között.:D

Gondolj bele,ha nőnél még ehhez a súlyhoz,úgy néznél ki,mint egy anorexiás modell lány.:D

Szerintem az osztályodban a lányok nyomnak ennyit.

Szóval ne a kifogásokat keresd,hanem húzzál el edzeni,meg egyél,az sem fog ártani.:D

2018. jan. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó . Elég rosszul látod a dolgot. Az én sportom a futás,nem a kondi és abba én vagyok az ász . A Megyei diákolimpiát megnyertem,az országosra is megyek , és folyamatosan edzek rá. Lehet hogy csak 56;kilo vagyok , de attol meg sportos és bárkit lefutok a megyebe 500 és 800 méteren.Na ugye nem gondoltad volna ? És miért nem ? Mert a válaszod alapján nem vagy jó ember ismerő, nem is bánsz jól az emberekkel , ja és egy fa . sz vagy. Sajnálom a körülötted élőket hogy ekkora szerencsétlen negatív enerigia veszibőket körül. Részvétem . De nem baj , bunkónak is kell lennie valakinek. Ha már te is,akkor már én is adok neked egy tippet drága barátom: kezdd el megváltoztatni a véleményed az emberekről , és ne ítélkezz, mert ezen csak te tudsz változtatni ha akarsz. Én sose leszek 120 kiló az igaz,viszont elobn vagy utobb megfogok hízni mert mindenkinel ez volt a csaladba ;)

További szép napot !

2018. jan. 6. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!