Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hosszabb távon milyen hatással...

Hosszabb távon milyen hatással van az emberi szervezetre a marihuána? Csak tapasztalatból írjatok!

Figyelt kérdés

Akik a kamu netes blogokból olvasott infókat másolnák be ide kérem ne tegyék,csak tapasztalból szerzett infóra vagyok kíváncsi.

Fiatal vagyok,egy éve elkezdtem alkalmanként marihuánát fogyasztani (heti 1-2), amit eddig észrevettem magamon hogy a memóriám egy picivel romlott,néha elfelejtek dolgokat,de semmim más. Aki már több ideje használja azoknak jöttek még elő más dolgok is? Nem szeretném ezzel elrontani az életem,szerintem nem is nagyon tudnám,de néha annyi rosszat olvasok róla a neten,hogy elgondolkozok rajta..


2018. jan. 8. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:
szia memória zavarom nem volt , de arra számíts , hogy a fogad nagyon tönkre teszi (legalább is nekem) és pár ismerősnek is. nem rossz dolog az de tedd le amíg nem késő mert ugye magyarba illegális és volt pár rendőrségi ügyem. amióta nem csinálom azóta nyugodtabban alszom :)
2018. jan. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A memória romlik, nekem pl ha idegennyelven beszelék néha az alapvető szavak se akarnak beugrani, meg sokszor elfelejtem, hogy az előbb mit akartam/min gondolkodtam. Volt már, hogy nagyon túlszívtam magam, és több hétig deperszonalizációs, derealizációs tüneteim voltak. Ha nem tudod mik ezek nézz utána! Amikor gyakran szívtam motivátlanabb voltam, folyton a cuccon járt az agyam, majdnem minden álmomban is benne volt, hogy szívok vagy cuccot akarok szerezni. Mondhatni lelki függőség alakult ki nálam.
2018. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ez teljesen személyiség függő. De tényleg.

Hogy érzékeltessem két középiskolai osztálytársam, 14 évesen kezdtek szívogatni. Ma 27 évesek. Mindketten jó családi körülmények között nőttek fel és jó jegyeik is voltak.


1. Villamosmérnök MSC-t fejezte be nemrég (BME!). 2 éve még naponta szívott, de úgy tudom mostanában már csak alkalmanként. Amúgy sikeres srác, elég jó állása is van.

2. Ő is továbbtanult, de 3x rúgták ki. Mosogatott, pincérkedett, fuvarozott, sehol nem maradt meg pár hónapnál többet, vagy kirúgták, vagy magától jött el. Alapvetően nem nevezném sikeresnek.


Mindketten próbáltak amúgy mást is, a 2. illető rajta is maradt pár hónapig.


Szóval nekem elég ellentmondásosak a hosszú távú hatásai, így kizárásos alapon egyénfüggőnek tartom.


Amúgy idővel mindenki hülyül, ez természetes. Sok körülmény növeli az esélyét, felelőtlenség lenne ezt csak a marihuánának betudni.

2018. jan. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Egészségesebb leszel tőle mind fizikailag,mind szellemileg. Növeli az IQ-t és a nemi potenciát(ugye ezért is van betiltva).

Ezzel ellentétben a pszichiátriai gyógyszerek(nyugtatók,antidepresszánsok) tönkreteszik az agyat hosszútávon,olyan leszel tőlük,mint a zombi.

2018. jan. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!