Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rexetin és frontin gyógyszerek...

Rexetin és frontin gyógyszerekről tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Most kezdem szedni szorongásra, de félek a mellékhatásoktól és hogy nagyon leszedálna.

Tapasztalatok?



2018. jan. 8. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit szedsz be belőle. Engem pl a 0,25ös eléggé "leszedál", elalszok tőle 1órán belül. Van akinek ez semmi, ismerek olyat akinek 1mg a napi adagja és semmit nemérez tőle. Tapasztald ki, szerintem ez a legjobb.
2018. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Frontin nem annyira szedál kis dózisban, én 2mg-tól se alszok el. (8×0,25mg). 2 éve szedem
2018. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok, beszedtem az első napi adagokat. Rexetin 20 mg-ból 1/4-et attól csak ideges lettem. Frontinból 3x0.25mg és egész nap alszok tőle. A gondolkodásom is lelassult, és kicsit imbolyogva közlekedek. De legalább nem szorongok. Ellenben a testem minden tagja fáj a sok alvástól...
2018. jan. 8. 22:25
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is szokott olyan lenni hogy elvesztem az egyensúlyom, még másnap mikor felkelek akkor is előfordul
2018. jan. 9. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!