Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Leszedessem az anyajegyemet?

Van egy anyajegy a szám fölött. Nem túl férfias és nem is tetszik.A jövőben szeretnék szakállat és ha leszedetem akkor ott fog nőni szőr?

Keress kérdéseket hasonló témákban: anyajegy, szakáll

2018. jan. 10. 22:25  Privát üzenet  

A válaszok
A hegen biztos nem fog nőni szőr.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2018. jan. 10. 23:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Aha gondoltam ezért bem tudom mi legyen. :(

# 2/3Időpont 2018. jan. 11. 17:03 Privát üzenet
Nekem volt valami, lézeresen szedettem le kb. 12 ezerért 2-3 éve, és nem hegesedet, nem ronda.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2018. dec. 23. 14:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi lehet az anyajegyemmel? Voltam borgyogyasznal aki megnezte az osszes anyajegyemet a hasamon van aminek feheres a belseje, azt mondta nem elrakosodhato es h szemolcs van rajta
Előbb véletlenül megvagtágtam az anyajegyemet (borotva). Vérzett is egy keveset. El kellene mennem vele orvoshoz, vagy nem vészes?
Ha leveszik az egyik anyajegyemet akkor teljesen le kell vetkőzni?
Megvágtam véletlenül az anyajegyemet, lehet belőle komolyabb bajom?
A szüleim nem engedik, hogy leszedessem az anyajegyemet, pedig félek, hogy el fog rákosodni?
Az anyajegyemet erősen megnyonták és most kinézetre véresnek tűnik és fáj is, kinézetre hasonló mint egy pattanás, érdemes lenne megvizsgáltatni?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!