Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Aki kigyógyult a pánikbetegség...

Aki kigyógyult a pánikbetegségből: hogyan sikerült? Nem találok jó pszichológust!

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, először az ok nélküli fülzúgás kísértett, most a különféle rohamok (hol zsibbadok, hol a mellkasom szúr, szédülök, bizsereg itt-ott, stb). A pszichológusom mintha nem is venne komolyan, nem akar a lelki világomban mélyebbre ásni (nem is értem, hisz az még legalább vagy plusz 10 alkalmat jelentene neki pénzben).

Vannak fájó kiskori emlékeim, amiket már magam hoztam elő a tudatalattimból, és amikre már én aggattam rá, hogy "biztosan ez a betegségem okozója".

Hogyan tovább? A Ti pszichológusotok hogy csinálta? Nem itthoni gyógyítást tervezek végezni, csak ihletet szeretnék kérni az utam megtalálásához. Már nem tudom, hová fordulhatnék... :(


Előre is nagyon köszönöm!


2018. jan. 10. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Pszichiáter tud segíteni. Nekem gyógyszeres kezelés, környezetváltozás és jópár év kellett h szinte teljesen elmúljon(most se tökéletes azért a helyzet de fényévekkel jobb).

Ha esetleg vki bennfekvős pszichiátriát ajánlana abba nehogy belemenj, ott nem tudják rendesen kezelni az ilyesmit.

2018. jan. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Válts pszichológust :) mondd el neki a tapasztalataidat a korábbival, szerződjetek le elméletben, hogy te egy intenzív és szupportív terápiát kérsz, mert meg szeretnél gyógyulni, de ha úgy érzed, hogy nem tudod kibeszélni magadból a dolgokat, akkor nem tudtok együttműködni. A gyógyszereket csak másodlagos opciónak javasolnám.
2018. jan. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kezdjük talán az első problémával.

Ez nem pánikbetegség. Ennek fényében lehet érdemes lenne átgondolni, hogy mit is akarsz a pszichológustól, meg ő tőled.

2018. jan. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 JuDo5 válasza:

Akkor mi?

Pániknak tűnik nagyon pedig szerintem.

jan. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

4.

Ugye nem tudod, hogy néz ki egy pánikroham?

jan. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!