Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudom eltüntetni a...

Hogyan tudom eltüntetni a sebeket? Több lent.

Figyelt kérdés

Régebben sajnos bele estem abba a hibába, hogy vágdostam magam. Ezek a sebek már teljesen begyógyultak, legalább is azt hittem. Nem oly rég testnevelés órán röplabdáztunk és ezek a sebek előjöttek (valószínűleg az irritáció miatt).

Pirosak voltak és kicsit duzzadtak. Hogy lehetne ezeket véglegesen kiiktatni, ha egyáltalán lehetséges? A válaszokat előre is köszönöm! :)



#seb #vagdosás #sebek eltüntetése
2018. jan. 15. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehogyan. Vállald fel, ha már megtetted.


Ennyi, nekem meg a fogaim mentek szét a bulimia miatt. Kellemetlen, de ez van. Ha kérdezik, elmesélem, hogy mi volt az oka, amiért hánytatni kezdtem magam.


Akinek meg nem tetszik, az törődjön a saját életével, én már rég leszarom, ki mit gondol rólam, mert akkor még mindig beteg lennék.

2018. jan. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szia. én hennát festlettem rá amig el nem halványul
2018. márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!