Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Számítógépfüggő vagyok, de...

Számítógépfüggő vagyok, de ebben mi a baj?

Figyelt kérdés

Nem értem ebből mért kell olyan nagy problémát csinálni, nem bukok semmiből. Jobb, mint a saját közelembe lévő emberek rinyálását hallgatni, akiknek csak annyi a témája, hogy x ezt csalta meg, y így rúgott be éjjel, z-vel meg olyan jó az ágyban.

Itthon persze meg hogy takarodjak a gép elől és ezekkel barátkozzak, vagy szerezzek pasit. De nem akarok, nem kell nekem ez a dráma.


2018. jan. 16. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs vele. Mert ha nem lenne Internet, akkor is ugyanúgy gyűjtenénk az információt csak a régen megszokott módszerekkel, könyvek, újságok, stb.
2018. jan. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül gond. Nyilván egy ponton, ahol direkt emiatt leszel aszociális (bár én azt sem feltétlenül tartom problémának egy szintig), nem is eszel, bilin ülsz, nem dolgozol/tanulsz, ott már határozottan baj. De csak mert valaki tizenpár órát gépezik naponta, azt nem tudom problémának tekinteni, persze csak ha a munkája/tanulása is gép előtt zajlik, mert amúgy túl sok időt vesz el.


Az sem mellékes, mit csinálsz a Neten. Én régen könyveket olvastam, most a neten olvasok irodalmi műveket (persze papíron is, de kevesebbet). Információkat szerzek, kommunikálok, játszom, rajzolok, ésatöbbi. A munkám is a géphez köt. Fontosnak tartom, hogy ne a gép előtt üljek szó szerint egész nap, de hogy sok időt töltök előtte, az rendben van.

Nem mondom, hülyeséget is csinálok a neten, itt van a gyk-függésem, amit igyekszem orvosolni, bár itt is szerzek infót s szórakozom :) De legalább a facebookon nem vagyok, az is valami, ott sokan nem tudják megállni, hogy ne pazarolják az életüket ostobaságokra.

2018. jan. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát rajzolni szoktam (ilyesmi irányba mennék tovább és vagy animáció), meg játszok elég sokat németül vagy angolul (angolból tökéletesen megvagyok ötösökkel, németet meg magamtól tanulgatom), vagy youtubeon nézek angol videósokat. Facebook az nálam csak osztály csoport miatt van, nem igazán beszélek ott se senkivel.
2018. jan. 16. 21:16
 4/4 Fulár ***** válasza:
De ritka a mai vilâgban az ilyesmi!Maradj mindig ilyen! :)
2018. jan. 17. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!