Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert vagyok allandoan almos?

Miert vagyok allandoan almos?

Figyelt kérdés
Altalaban 8-9orakat szoktam aludni egy nap, megis mikor reggelente elmegyek suliba, ha a tanar olyanrol beszel ami erdekel vagy olyanrol ami nem ettol fuggetlenul szepen lassan el alszok rajta egy par perc utan barmennyire nem akarok is, egy 5perc utan megrandulva felebredek egy ket percig fent vagyok es ujra vissza alszom (meg kozbe almodok is gondolom akkor melyen alszok) es teljesen mindegy hogy mi van, ma pl nemet doga kozbe aludtam be vagy 4szer kb az ora felet osszesen vegig aludtam, teljesen mindegy hogy alszok 9oranal tobbrt vagy annal kevessebet.

2018. jan. 23. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Első körben egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, szedjel vitamint. Valószinüleg csak ki vagy merülve.

Ha n segít menj orvoshoz.

2018. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez általában így van, vagy csak mostamában? Ennyi folyadékot iszol?
2018. jan. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat miota elkezdtem a gyakszit, tavaly nyar ota azaz ebben az evben ugy igazan, hat egy litert biztos egy nap
2018. jan. 24. 07:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!