Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 1-es típusú cukorbetegség....

1-es típusú cukorbetegség. Diéta. Kérlek benneteket írjátok le mindazt amit tudtok róla, szedjük össze a fontosabb dolgokat. Mit kell róla tudni pontosan?

Figyelt kérdés

Első típusú cukorbetegségről érdeklődöm, minden érdekel. Hogyan lehet ezzel együtt élni,főleg hogy mire kell odafigyelni. Illetve a diétát hogyan kell elképzelni, mit ehetnek pontosan (csoki csak diétás?).

Nemrég megismertem egy lányt, ezért lenne fontos mert nála ez az állapot áll fenn.

Randira szeretnék valamit vinni, habár még nem biztos diabetikus csokira gondoltam.

Mindent köszönök előre is



2018. jan. 25. 17:16
 1/1 anonim válasza:

szia 1-es típusus vagyok

-1 nagyon fontos mindig be kell tartsd nincs szünnap

-2 ne zabálj úgy mintha az életed mulna rajta(kivéve ha nem hipozol az mindig kivétel)

-3ha nem érzed jól magad akkor pihenj szakits meg bármitr amit csinálsz

-3 mérj gyakran vércukrot akár rendes mérövel szenzorral

-4 mindig add be az inzulint és ne hanyagold el


eddig ennyi majd valaki folytatja...

2018. nov. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!