Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nagymamám megházasodott és...

A nagymamám megházasodott és az új férje őrült. Macskakaját eszik, mert azt hallotta valamelyik barátjától hogy ugyan az van benne mint a pástétomban -. - Viszont a baj, hogy a nagymamám is elkezdte. Ugye nem fognak ételmérgezést kapni? 16l

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 14:49
 1/7 anonim válasza:
26%
Szia, láttad a Mad Max filmet? Abban a szereplők a kutyakaját ették és sokkal erősebbek és szálkásabbak lettek. Szerintem már bölcsebbek nálunk csak a lényeg hogy whiskast vegyenek.
2018. jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

"Csak a lényeg hogy whiskast vegyenek."

Az még a macskáknál is szar minőség nem,hogy az emberek azt egyenek.

2018. jan. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélem h kamu. Bár amilyen buta emberek vannak..
2018. jan. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ételmérgezést semmiképpen sem fognak kapni. Az állateledeleket nagyobb odafigyeléssel állítják össze, mint az emberi kajákat. Igaz, a macskákra kalibrálva, de ha csak pástétom helyett eszik, semmi bajuk nem lesz :)


Egyszer én is megkóstoltam. Emberi ízléshez mérve nagyon fűszertelen, de simán ehető :)

2018. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel se rosszabb, mint az embereknek készített pástétom, sőt! Az ilyen szarrá darált virslikben meg parizerekben ki tudja, mi van? Annyi, hogy a macskakaja olcsóbb, és tök sótlan. Ja, én nem azt eszek, de nekem is van ilyen ismerősöm.
2018. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a macska őrült meg. Ugyanazokat eszi, amit mi.
2018. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fognak ételmérgezést kapni.
2018. jan. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!