Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen következményei lehetnek...

Milyen következményei lehetnek hosszútávon, ha havonta kétszer-háromszor kiütöm magam frontinnal?

Figyelt kérdés
Olyan 5-7 miliket nyomok le ilyenkor es egesznap csak lazulok. Kb. 3 éve csinálom. Ez teljesen kitud kikapcsolni.

2018. jan. 29. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak lazulsz vagy be is "flesselsz"?

Én is kipróbáltam egy két nyugtatót, de nem igazán jött be. Olyan semmilyen

2018. jan. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Csak azt nem értem miért írtad ki ezt a kérdést. Ha azt mondanánk itt tízen, hogy meghalsz, akkor sem állnál le. A véleményünket kérdezd akkor, ne azt, hogy mi lesz veled. Egyébként pedig igazán nem kell félned semmi negatívumtól, legfeljebb ha valaha abbahagynád ezt a kb heti 1 bulizást, megvonási tünetekre számíthatsz. Ha kiszámolod, mennyire ürül ki a véredből az alprazolám 2 alkalom között, tudod, hogy mekkora a toleranciád. Egyébként az elején nem veled kegyetlenkedni akartam, nyilván máshogy veszed a választ, ha tudod, hogy én hasonló vagyok. Csak abból indultam ki, hogy én miért nem kérdezem meg, hogy mennyire káros. 1. Úgy se hagyom abba, ha huszan prédikálnak se

2. Csak az érdekel hogy belepusztolok e vagy az sem

3. Unatkozom , vagy el akarom mondani hogy mennyire függő vagyok.

Vagy lehet hogy most azt várod, hogy "úr isten 7 mg rengeteg!". Tényleg sok. Amúgy nem lesz tőle bajod, ha tényleg a választ keresed.

2018. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Memóriakárosodást okozhat és esetleg a gyomrod teszi tönkre. Utóbbin segít ha eszel előtte :)


Én is csináltam. A másodikat nem részletezem milyen kellemetlen, évek óta abbahagytam pedig és nem jön rendbe...


Az elsőre meg nem emlékszem hogy lenne :D

2018. febr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!