Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A magánytol depresszios...

Alex0505 kérdése:

A magánytol depresszios lettem, hogyan lehetnék jobban?

Figyelt kérdés
1 éve, hogy nagyon magányos vagyok, előtte jó társaságom volt a munkahelyen es jol voltam de miota nincs depresszios lettem. Azota sokat vagyok egyedul. Dolgozok egy munkahelyen de oda ritkan jarok de nem erzem jol ott magam. Szinte minden nap sapadva besavanyodva enyhe hanyingerrel kelek. Van hogy napokat nem dolgozok es akkor csak egyedul vagyok a lakasba. Maganyosnak erzem magam es nem is vagyok jol. Nem tudom mit csinaljak mert ez igy kihat az egeszsegemre is.
2018. jan. 30. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg fogsz lepődni a választól, de akkor menj emberek közé. Lehet sétálni a parkban, elmenni egy buliba, koncertre, és ott szóbaelegyedni az emberekkel.
2018. febr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Beszélgess valakivel.Kezdj el valamit sportolni vagy találj ki valami programot a szabadidődre, ami lefoglal.

Ne gondold azt hogy attól mert jelenleg nem vagy egy nagy társasági ember szar az életed. Mindig bele lehet kezdeni valami újba!

2018. febr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!