Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A heroin ugye az egyik legnagy...

A heroin ugye az egyik legnagyobb fizikai és egyben szellemi függőséget okozó drog a világon. Egyszer használatnál, ha egyszer használod, (intravénásan, belövéssel persze) milyen mértékű elvonási tüneteket tapasztalhatsz?

Figyelt kérdés

Egyszeri heroin használatnál milyen elvonási tünetek vannak? Az is rossz ?


(pusztán kíváncsiság, nem használom a szert)


2018. jan. 30. 14:58
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
19%
Nézd meg youtubon "Az igazság a heroinról" videót. Emberek mondják el a tapasztalataikat. És ha az tetszett még vannak videók fent ilyen címmel pl. Igazság az LSD-ről stb.
2018. febr. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Esetleg normális válasz?
2018. febr. 2. 10:57
 3/31 anonim ***** válasza:
55%
Egyszeri használatnál nem sok cucc okoz függőséget, elvonási tünetet mivel ezek akkor jelentkeznek ha a tested megszokja az anyagot, egyszeri használat után kétlem hogy bármiféle fizikai elvonási tüneted lenne, a "jó volt, csinálnám újra" NEM elvonási tünet, nagyjából mindenről ezt gondolja az ember amit kipróbál és élvez.
2018. febr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Rossz válasz, ugyanis a heroinnál egyből jelentkeznek elvonási tünetek.


Látszik nem értesz a drogokhoz.

Csak teszteltem , hogy tudjátok-e.

Hát nem.

De ha nem hiszel nekem próbáld ki, lődd be magad aztán meglátjuk mit fognak kínzó fájdalmak gyötörni.

Remélem téged, tudatlan H"ülyegyerek.

2018. febr. 6. 16:54
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

#4 miért te próbáltad? vagy ha valaki rosszul tud valamit az első gondolatod hogy reménykedsz egy drogfüggő roncs lesz aki belehal az elvonási tünetekbe?

Mekkora f..szopó szociopata beteg állat vagy te?

2018. febr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
EZ VAN TESÓ!
2018. febr. 6. 21:03
 7/31 anonim válasza:
100%
A kérdező egy akkora balf..sz. valószínűleg annyit ért a témához mint Orbán Viktor a nem korrupt magyarország felépítéséhez. A válaszoló tökéletesen mondta elsőre nem okoz. Ez tapasztalat te majom bármivel jössz.
2018. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

De igen is okoz és te sem értesz hozzá képzeld ha nem is nagyon de kisebb mértékben jelentkeznek fájdalmak, rossz közérzet,nagyon rossz.

És ez arra késztet hogy újra csináld.

És a 2.-tól nincs megállás.

Nekem ne pattoghatoj 5hónapja jöttem az elvonóról.

Remélemem te is átéled , aztán pattogatott.

2018. febr. 6. 22:04
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
MEg nem lottem magam semmivel, de opiatokat mar toltam, es egyik se okozott egyszeri hasznalat utan elvonasi tuneteket.
2018. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Az első nem okoz függőséget. De annyira szuperül érzed magad, hogy újra ki kell próbálnod. Észre se veszed és már szükséged van rá. Az első használat után lehet hasmenésed, hányás remegés.
2018. febr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!