Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hasmenésem van már, érzem,...

Hasmenésem van már, érzem, hogy kezdek teljesen legyengülni kiszáradni, tudnátok ajánlani valamit?

Figyelt kérdés
2 hete influenzás voltam, 5 napja megint éreztem, hogy rosszul vagyok. Másnapra 39.6 fokos láz, torokgyulladás. Nyelni alig bírok, 2 napja hasmenésem van de már alig bírok a Wc-re is kimenni, teljesen gyenge vagyok. 4 napja nem ettem semmit, ma ittam 2 pohár teát de az is kijött:(
2018. jan. 30. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban lehet kapni izotóniás italport vagy nagyobb élelmiszerboltokban, sportüzletekben, konditermekben ún. sportitalt, ami szintén izotóniás ital. Próbálj meg beszerzni egy ilyet, helyreállítja a szervezeted sóháztartását, nagyon sokat tud javítani a közérzeten.


Viszont ha acetonos a leheleted vagy nincs vizeleted, akkor hívd ki az ügyeletet, mert kiszáradtál, infúziót kell kapnod.

2018. jan. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem ártana kihívni a háziorvost, vagy ha már nem rendel, akkor az ügyeletes orvost.
2018. jan. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg orvos, aki ad valamilyen hasfogót, ilyesmit?!
2018. jan. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!