Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van olyan hogy valaki születés...

Van olyan hogy valaki születése óta nem érzi a szagokat, vagy csak bebeszéli magának és ezért nem érzi? Van rá gyógymód?

Figyelt kérdés
2008. okt. 27. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Van bizony, nekem is van olyan ismerősöm, aki egyáltalán nem érez semmi szagot, egyedül az acetont de azt is alig, éppen csak.

Ezt nem lehet bebeszélni, ez egy valós dolog.

2008. okt. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, és 40 éves, de neki nem ajánlottak semmi gyógymódot soha, azt mondták, fogadja el. Persze elég későn jött rá, hogy valami nem stimmel, kisgyerekként gondolom fel se nagyon tűnt ez se neki, se a szülőknek.
2008. okt. 27. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem oviba feltünt már, de most meg a szüleim nem hiszik el.
2008. okt. 27. 08:55
 4/5 anonim ***** válasza:

egy fül orr gége szakorvos percekalatt megálapítja, lehet hogy fiatalkorban még lehet stimuálni és valamit javítani ezen.

Persze , vígasztaljon, hogy legalább annyira jól jársz a szagok terén mint amennyi hátrány ér..:-)

2008. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Nekem a húgom ilyen kicsi kora óta. nincs gyógymód tudomásom szerint. Az én húgocskám most 27 éves.
2008. okt. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!