Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Xanax vagy lorazepam? Többi...

Xanax vagy lorazepam? Többi lentebb

Figyelt kérdés

Kicsit ki vagyok, lazulni akarok meg egyet aludni.


Akik szedik ezeket melyik jobb?

3-4 mg lorazepam vagy 1-2 mg xanax?



2018. febr. 2. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:
2mg xanax
2018. febr. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Tapasztalatom szerint többet ér sokkal ha megtanulod megnyugtatni önmagad. A gyógyszer csak pár óráig segít, utána még rosszabb is... De hogy ne csak okoskodjak hanem válaszoljak is XD, a lorazepam szerintem jobb.
2018. febr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lorazepam nálam jobban bevált. A Xanax durva mellékhatásokat okozott. A szorongásom mértékének csökkentése helyett csak felerősítette a meglévő betegségem.
2018. okt. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi nektek.

Végülis mind a 2t kipróbáltam.

Persze nem egyszerre,nem is egymást követő napokon.

Nálam a xanax jobban bevállt.Hatása hamarabb jött,igaz nem is tartott olyan hosszan mint a lorazepam.

Igaz volt egy olyan nem érdekel igazán semmi sem feelingem.

A lorazepamnál ez nem volt és ott szerintem jobban képben voltam,de nem is éreztem az a hú de nyugodt vagyok ot,vagy éppen a nemizgst semmit.viszont begörcsölt az állam tőle.

Tehát én inkább a xanaxot részesitem

2019. ápr. 27. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!