Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudtok zsíros hajra ajánlani?

Mit tudtok zsíros hajra ajánlani?

Figyelt kérdés

Baromi gyorsan zsírosodik a hajam, és utálom, hogy naponta hajat kell mosnom. Próbáltam már mindenféle spec sampont is, de semmi.

15/f


2010. jún. 6. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát egyetlen megoldás van erre : átszoksz hogy ritkábban mosod és nem fog annyira zsírosodni. most jön a nyár, vedd fokozatosra a dolgot. Ha eddig naponta mostál, most moss kétnaponta (ha nagyon gáz a fejed otthon tudzs maradni egy napot :) ) Aztán három naponta és így tovább... Ha gyorsabban akarod, akkor moss rögtön sokkal ritkábban hajat, pár hajmosás után átáll, csak nehéz azt "átvészelni". Esetleg probálkozhatsz szárazsamponnal, nekem nem volt jo, de lehet azért mert nekem hosszu hajam van.
2010. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyet használom mostanában:

[link]

Lány létemre nekem is 2-3 nap alatt csúnya zsíros tud lenni a hajam, pedig lassan kamasz se vagyok már. Tudom nem kifejezetten zsíros hajra van, de nem kell belőle sokat használni egyszerre, a nagy flakon nagyon sok ideig kitart és baromi puha és fényes lesz a hajam utána, sokkal többet ért ez, mint az eddigi samponjaim.

2010. jún. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Az utolsótól kérdem hol lehet ilyen sampont venni? Drogériában gyógyszertárban vagy hol?
2010. jún. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Passz, asszem anyám az interneten rendelte meg.
2010. jún. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bizony,vannak erre samponok,és mint már előttem is sokan írták,nem kell olyan sokszor hajat mosnod!

Persze nem havonta,de először próbáld ki,hogy kéthetente,és ha úgy jobb,akkor megint hetente! Tesómnak bevált,őis ezzel a gonddal küszködött!

Hála Istennek nekem nincsenek ilyen gondjaim,csak néha egy-két pattanás,de az kinek nincs?:)tesómnak nagyon ritkán van EGY! Pár napig..

2010. jún. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
23:55 vagyok 21:45-től kérdem még hogy én nem festem a hajam, akkor is használhatom és akkor is jó rá?
2010. jún. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21:45-ös vagyok, igen használhatod. Én se festem a hajam, csak egyszerűen ilyen gyorsabban zsírosodós fajta, de ez nekem elég jól beválik.
2010. jún. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Köszi az infót, lehet kipróbálom. Bár már elég sok mindent kipróbáltam és nem nagyon jöttek be. Pl a Rising márkát, samponhoz volt még hajszesz és még egy harmadik vmi, de ez így együtt nagyon drága volt. 20000ft, és csak két három hónapra volt elég. Utána csak a sampont használtam, de nem az igazi. A citromlével is próbálkoztam, de nagyon kifakította a színét, de talán ez eddig a legjobb.
2010. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!