Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tenziós fejfájás és homályos...

Tenziós fejfájás és homályos látás. Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés
Bízom benne, hogy van, aki tapasztalt hasonlót! Több mint egy éve tenziós fejfájást diagnosztizáltak nálam. MR vizsgálat is történt, ami semmi rendellenes dolgot nem mutatott. Jó 2 hónapja újra előjött az állandó fejfájásom, amit az allergiám okozott orrmelléküreg gyulladásnak tudtak be. Ez kezelve is lett, de az állandó, nappali tompa fejfájás megmaradt. Több mint 2 hete társult mellé egy szemprobléma, amit többféle dologgal kezeltek, de sajnos javulás nincs. Egészen jobb oldalra lokalizálódott, furcsán, picit homályosan látok, olyan érzés, mintha valami hártya szerű lenne a szememen. Pár napja a fülem is elkezdett fájni azon az oldalon. Neurológussal beszéltem, csinált néhány vizsgálatot, és azt mondta hogy teljességgel állítja hogy a tenziós fejfájás áll minden panaszom hátterében. Volt valakinek hasonló tapasztalata? Eléggé ráparáztam a dologra, próbáltam utána olvasni de a tünetek alapján egész más, szörnyű dolgokat írnak..
2018. febr. 5. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia, nem mondhatom tutira h igyanaz a bajom, mert nem jártam orvosnál, de az állandósult fejfájásom jobb oldalra korlátozódik, időnként a hallásom is tompul, és a szemem is fáj azon az oldalon. Ha az orvos azt mondta, a tenziós fejfájás a baj, szerintem higyj neki, lehet hogy ez ilyen tenziós-fejfájásra jellemző dolog! Vagy menj el egy másik klinikára is!
2018. febr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy írtál!!!!

Ő már a 2. neurológus,aki nézett.De ha nem javul a dolog,megyek tovább....

jobbulást és kitartást neked!!

2018. febr. 19. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!