Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális, hogy néha elmegy a...

Normális, hogy néha elmegy a hallásom?

Figyelt kérdés

Előfordul, hogy mintha pattanna egy kicsit a fülem(fájni nem fáj), utána elkezd zúgni, csengeni és pár pillanatra gyakorlatilag nem hallok. Ma elég ijesztő volt, mert kávézni voltam és ez történt, és szó szerint mintha pár másodpercre megsükeltültem volna, nem hallottam semmit, a beszélgetőpartneremnek csak azt láttam, hoy mozog a szája. Ez másnál is előfordul, vagy menjek orvoshoz?

21L



2018. febr. 8. 12:27
1 2
 1/11 anonim válasza:

Mindenkepp menj vele orvoshoz akar komoly bajt is jelezhet!!

Nem lehet hogy valami gyogyszer mellekhatasa lenne? szedsz valami gyogyszert?

2018. febr. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem szedek semmilyen gyógyszert. Azt hittem, ez normális és mindenkivel előfordul :/ Amúgy úgy általában véve is zúg a fülem, ha csendes helyen vagyok.
2018. febr. 8. 12:34
 3/11 anonim válasza:
Vagy belsoful keringesi zavar lehet
2018. febr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Nem normalis dolog :/

ugyhogy mindenkepp mutasd meg egy orvosnak hogy teis megnyugodj hogy nincs semmi komolybaj!

2018. febr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
# 3 Hát azt nem hiszem, mert szédülni nem szoktam..vagy lehet valami gyulladás is?
2018. febr. 8. 12:38
 6/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen menj el orvoshoz.


De az egyik leggyakoribb föleg a fiataloknál, a nyaki merevség okozza, ennek meg a fö oka a sok telefonozás, tablettezés. A fej folyamaotsan lefele néz, és a nyakra nagy teher nehezedik. Egésszen az állkapocsig kihat, és ez az egész merevség szédülést, hányingert, fejfájást, fülcsengést stb... okozhat... Mindenképpen menj el orvoshoz, de ha nem találnak semmit, akkor egyszerüen menj el gyógymasszörhöz aki kimaszírozza ezt, akár évekbe is tellhet mire jobb lesz.

2018. febr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elmegyek fülészetre :/
2018. febr. 8. 12:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem fülészeten mondták, hogy sok embernek ez a problémája. Velem is előfordul, mostanában sűrűbben, de mondjuk én 47 vagyok. Mindenesetre nézesd meg magad, és ne hagyd, hogy lerázzanak.
2018. febr. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Tudom merész gondolat..de ez vezethet hallásvesztéshez?
2018. febr. 8. 12:57
 10/11 anonim ***** válasza:
#8 vagyok, én nem tudom, nem vagyok orvos, és orvos is csak vizsgálat után tudna mondana bármit. Úgyhogy irány a fülészet, ha fülcsengésre panaszkodsz, akkor sürgősségre kapsz időpontot, mert ezt általában a panasz megjelenését követő két héten belül lehet orvosolni.
2018. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!