Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ismerősömmel?...

Mit csináljak ismerősömmel? Kikészít!

Figyelt kérdés
Hetente 2x-3x rám ír, hogy szia, mizujs és olyankor már annyit válaszolok neki, hogy szia, semmi veled? mert egész egyszerűen, ha azt írom, hogy géllakkoztam,nézd milyen szép lett, és küldök neki képet akkor az orrom alá dörgöli, hogy jól megy, bezzeg neki nincs errefelkészülve ideje. Letiltani nem tudom, mert egyik rokonom rokona, és gyakran (havonta 1x találkozunk). De kezdem unni, hogy nála minden kiváltság még, ha azt írom, hogy kutyát sétáltattam...mindkettőnk gyereke 9 hós. Egy kórteremben voltunk szülés után.
2018. febr. 8. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ne válaszolj neki. Nyilván ő sem akar igazán beszélgetni veled, mert akkor írna is valamit. Ubatkozik, ennyi. Tojd le. 😊
2018. febr. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!