Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Visszatérő szédüléses állapot?

Visszatérő szédüléses állapot?

Figyelt kérdés
Stresszre gyanakszom, mert mostanában eléggé sokat idegeskedek, szerencsére ez az állapot már nem tart sokáig, még ezt a hónapot kell kibírnom a tavaszi hónapok már nyugodtabbak lesznek számomra. Lényegében még december elején kezdődött az eset, forgó jellegű - vertigo féle panaszom volt, akkor 1 hétig tartott, mikor is lefekszem az ágyra forog velem a világ, és annyira felkavart, hogy hánytam is bizonyos esetekben, aztán csökkent a hatása, majd elmúlt, mert fejtornáztam, meg szedtem nyugtató hatású gyógyszereket is. Most februárba megint előjött pontosan szerda óta, azóta megint csökkent a hatása, és már nem "forog velem a világ", de még mindig fenn áll alaphelyzetben ilyen kótyagos állapot mikor nem fekvő helyzetbe vagyok, hanem, mikor állok, ülök, vagy épp tevékenykedek valamit, kb olyan mintha félig részeg lennék, szerencsére visszább húzódott ennek is a hatása, de jelenleg is fenn áll még sajnos, a részeg állapot helyett, már olyan mintha elfeküdtem volna a fejemet, és lehúz oldalra, ilyen nem jó érzés. Voltam korábban vérvételen is, nem volt semmi rossz, amúgy egészségesnek érzem magam, ezen kívül semmi bajom, de gondolkozom egy fül-or-gégészeti és egy neurológiai vizsgálaton is, szerintetek?
2018. febr. 11. 16:18
 1/1 anonim ***** válasza:
sztem is kellene egy fül-orr-gégészeti vélemény. Ő majd eldönti hogy kell-e neurológus is, menj el egyhez
2018. febr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!