Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha csütörtökre volt időpontom a tüdőgondozóban éves felülvizsgálatra, de betegség miatt nem tudtam elmenni, akkor újra időpontot kell kérnem, vagy van esély rá, hogy hétfőn fogadnak?

Jött felül és alul is, ezért nem tudtam elmenni a vizsgálatra, ami épp esedékes. Az időpontra egy hónapot vártam, és nem szeretnék egy újabb hónapot várni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: asztma, tüdőgondozó, tüdő, orvos, vizsgálat, időpont, hasmenés

2018. febr. 11. 18:57  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem kell időpontot kérned, de ők biztosra meg fogják tudni mondani.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. febr. 11. 19:01 Privát üzenet

Cukibb, ha ilyenkor telefonon lemondod (már ha vagy olyan állapotban:S). Szakrendelésen dolgozom, kifejezetten örülünk, ha a kontrollos beteg nem ragaszt ránk valami mókás vírust.

Ha így kezded, hogy nem akartad megfertőzni őket/nagyon rosszul voltál,akkor lehet, hogy jó fejek lesznek és vagy betesznek a nap végére az időpontosok után vagy adnak egy korai időpontot. Mi így szoktuk.

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2018. febr. 11. 20:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van rá esély hogy énis daganatos betegségben haljak meg?!
Ha gombás a lábujjjam és úgy fürdök akkor van esély hogy a hüvelyemre is átterjedhet?
Foltos hajhullás esetén mi lehet a legfőbb ok? Van esély 100%-os gyógyulásra?
Egy prostinál mekkora az esély a nemi betegségre?
Ha anyukámnak pajzsmirigy alulműködése van mekkora esély van rá hogy én is beteg leszek/vagyok?
Anyukámnak Bechterew kórja van. Mennyi az esélye, hogy én is örököltem? 14\L

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!