Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha csütörtökre volt időpontom...

Ha csütörtökre volt időpontom a tüdőgondozóban éves felülvizsgálatra, de betegség miatt nem tudtam elmenni, akkor újra időpontot kell kérnem, vagy van esély rá, hogy hétfőn fogadnak?

Figyelt kérdés
Jött felül és alul is, ezért nem tudtam elmenni a vizsgálatra, ami épp esedékes. Az időpontra egy hónapot vártam, és nem szeretnék egy újabb hónapot várni.

2018. febr. 11. 18:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kell időpontot kérned, de ők biztosra meg fogják tudni mondani.
2018. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Cukibb, ha ilyenkor telefonon lemondod (már ha vagy olyan állapotban:S). Szakrendelésen dolgozom, kifejezetten örülünk, ha a kontrollos beteg nem ragaszt ránk valami mókás vírust.

Ha így kezded, hogy nem akartad megfertőzni őket/nagyon rosszul voltál,akkor lehet, hogy jó fejek lesznek és vagy betesznek a nap végére az időpontosok után vagy adnak egy korai időpontot. Mi így szoktuk.

2018. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!