Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ki meddig bírta visszatartani...

Ki meddig bírta visszatartani a pisilést a "nem bírom tovább"-tól? Hogyan kerültetek ilyen helyzetbe? Csak mert valamelyik nap velem is történt egy kis "baleset". Kérlek titeket, hogy kor és nemet is írjatok!

Figyelt kérdés

2018. febr. 11. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon ciki sztori és nem vagyok rá büszke. A heten tortent velem, elmentem bulizni, nalam az alkhol vizhajto hatasu elegge. Mar mikor vartam hajnalban a buszra, mar akkor majdnem bepisiltem. Nem igazan tudtam sehol se elmenni, illetve 1-2 lehetoseg lett volna, de akkor meg a buszt kestem volna le. Egy baratnommel vartam a buszt, rajtunk kivul senki se volt ott. En ekkor mar fel-ala jarkaltam, minden bajom volt. A buszon jobb lett, mert ultem, kb fel oras utrol van szo. Aztan amint leszalltunk, megint ramjott meg durvabban, de ekkor mar nem erdekelt, hogy ki lat, gyorsan beszaladtam a panelok koze egy bokorba, leguggoltam es elinteztem. Viszont mar szaladas kozben pisiltem be, lett egy jo nagy folt a labam kozott, tehat lenyegeben velem is "baleset" tortent. Tehat ez kb 1 ora volt osszesen, amikortol mar nagyon kesz voltam, de en is bepisiltem kicsit.
2018. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hali, hát velem is volt hasonló eset, hasonló mint az előző válaszolóval, csak én nem ittam alkoholt, hanem üdítő és buszos út volt, de persze a busz nem állt meg 4 óra után egy kis probléma miatt csak 5 és fél..hát szerintem akkor nem én voltam az egyetlen akinek egy két csepp befolyt:D
2018. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!