Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baj ha 15 evésen minden...

Baj ha 15 evésen minden reggel kávézok?

Figyelt kérdés

Eddig ( kb másfél éve) mindig 3 in 1 - kávet ittam. De mostaniban minden reggel fekete kávet iszok (ezt is cukor nélkül). Baj ha minden reggel iszom ?

(Nem vagyok függő , hétvégén kihagyóm a kávet es nem is ,,kívánom" és hétköznap is kitudnám)


2018. febr. 12. 07:10
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Nem hinnem, h jot tesz.
2018. febr. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha koffeinmentes, akkor nem baj. Ha koffeines, akkor baj.
2018. febr. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
A fogaidnak biztosan nem főleg hogy ha mint írod fekete kávé.
2018. febr. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Úristen mi baja lenne a kávétól? Ha napi 5-6 ot inna az lenne mondjuk TALÁN hatással a foga színére. Soha életemben nem hallottam/olvastam olyat hogy valakinek akármilyen baja lett volna a kávétól. Tessék ennyire káros a kávé [link]
2018. febr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem ,köszönöm :))
2018. febr. 12. 19:47
 6/8 anonim ***** válasza:
A koffein ébren tart ill. felébreszt egy 15 évest akkor is, amikor már rég aludnia kéne ill. még aludnia kéne, hogy valóban kipihenhesse magát. Épp elég baj, ha ilyen szempontból rosszat tesz a (nem koffeinmentes) kávé. A kialvatlanság megbetegít.
2018. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tudok tőle aludni

10 kor már aludni szoktam :))

2018. febr. 12. 19:58
 8/8 anonim ***** válasza:
És hánykor kelsz fel?
2018. febr. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!