Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha meg vagyok fazva alkor nem...

Ha meg vagyok fazva alkor nem lehet melyaltatasban muteni?

Figyelt kérdés
Mellplasztikam lesz par nap mulva es most taknyosodtam le. Mondtak hogy szoljak ha barmi ilyen van, de nem akarom hogy lemondjak a mutetet.

2018. febr. 12. 13:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mindenkepp szolj. Igy nem hiszem, hogy meg fognak muteni.
2018. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

Fogalmam sincs, de innen is látszik milyen buta vagy, ha eltitkolnál bármit egy ilyen műtétnél, mert nem fogod fel, hogy bizonyára van valami oka


Az, hogy mellplasztika, az meg valószínűsíti a fentieken túl, hogy felszínes vagy, hasonló felszínes pasikkal találkoztál eddig, akik nem erősítettek meg abban, hogy jó vagy úgy, ahogy, stbstbstbstb


Amúgy kérdezd meg tőlük...

2018. febr. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
2. hozzászóló vagyok... gondolom valami olyasmi, hogy hátrabiccentik kicsit a fejed, hogy csak orrodon kapj levegőt és máris elkezdesz fuldokolni, vagy letüdőzöd a taknyod...
2018. febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Meg gondolom ezen múlik minden, hogy ma, vagy holnap lesz-e...
2018. febr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

És igen, te is hozzájárulsz ezekhez a hlye divatokhoz és hogy a csajok méginkább ilyen baromságokat válasszanak, meg azt higyjék, hogy ez a frankó és nem pedig normális önértékelés és normális csávók... (kivéve, ha valami egészségügyi és egyéb rendellenességmiatt, pl. mellrák stb...)


De van rosszabb, a legrosszabb, amitől hlyét kapok, az a punciplasztika

2018. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem fognak megműteni.
2018. febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
De az is lehet, hogy máshogy reagálnál az altatóra, vagy ilyesmi.... komolyan nem tudom felfogni ép ésszel, hogy nem fogod fel, hogy nem véletlenül kérdeznek valamit
2018. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ellenjavalt lázas, vagy megfázásos állapotban a műtét. Tőlem nagyon sokszor rákérdeztek, műtét napján is, hogy "biztos nem vagyok -e lázas vagy megfázva".
2018. febr. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Feltétlen szólj, nem szabad náthásan műteni.
2018. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Majd ha kilábalsz ebből a kórságból ,akkor lehet szó műtétről.
2018. febr. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!