Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire "szerencs...

Miért vagyok ennyire "szerencsétlen"?

Figyelt kérdés

Az osztálytársaim utálnak, kövér vagyok a betegségem miatt, oxigénhiányos, ritka betegségben szenvedek, ami miatt nem is tudok sportolni, tanórákon a tanárok kigúnyolnak, olyan szakmát tanulok, ami jóformán nem érdekel. Apám azt mondta, hogy ha iskolát váltok kirak a közmunkások közé. ÉS most ezen veszekedtünk. Miért nem tanulhatok olyat, ami egyáltalán tetszik és érdekel?

Mit csináljak?? Tudom erről már rengeteg kérdést tettem fel pld:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

Már az idegroncs küszöbén állok. Hogy tudnék segíteni magamon? Pszichológus a megoldás? De mit mondjak a szüleimnek?? Segítsetek PLS!!

16/F



2018. febr. 13. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Apádnak be kellene inkább menni a suliba,mondjuk egy fogadó órán .Az igazgatónak,vagy helyettesnek kell a problémát elmondani,ők a tanárok főnökei .Lenne itt változás pár napon belül./tapasztalat /

Itt is legyen apád nagyfiú,és álljon ki a fiáért .

2018. febr. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
"...a tanárok kigúnyolnak..." Hat, ha ez tenyleg így van, akkor tenyleg nem ártana, ha a szüleid bemennének és szóvá tennék a dolgot, mert ezek nem tanárok.
2018. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az osztálytársaid azért utálnak, mert csak ennyi eszük van. Ne foglalkozz velük. Ha a tanárok is kigúnyolnak, akkor tényleg itt az ideje, hogy a szüleid rendet tegyenek az iskolában. Menjenek be és az igazgatónak mondják el a panaszokat, hogy rendszeresen gúnyolódnak, megbántanak egy olyan dolog miatt, amiről te nem tehetsz. Ha nem lesz változás és nem bírod tovább, ülj le a szüleiddel és mondd el nekik, hogy mi bánt és hogy más iskolába/osztályba szeretnél járni, ahol megbecsülnek. Van legalább egy barátod? Ha igen, ő meg fog érteni és tud neked segíteni akár annyival is , hogy végig hallgat. Ha nincs, az sem baj, nyiss az emberek felé, előbb utóbb úgy is találsz olyat, akiben megbízhatsz! (Nyugiem sincs legjobb barátom) Viszont mindenképp kell valaki, akiben bízol, akivel bármit megbeszélhetsz. Ha nincs olyan barátod, akkor fordulj egy felnőtthöz, ha találsz egyet közöttük, aki meghallgat, megért és tud segíteni, az nagyon jó. Esetleg még a szüleiddel is tud beszélgetni. Mindenesetre beszélj a szüleiddel, ők az igazgatóval, te pedig olyan társaságot keress, akikkel megbeszélheted a problémáid! Remélem segítettem
2018. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!