Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki megtudná mondani miért...

Valaki megtudná mondani miért olyan büdös a rajz tanarom szája?

Figyelt kérdés

mióta középsuliba kerültem sok embernek érzem enyhen budos szajszagat. nagyon zavar.

foleg a rajz tanaromnak a szajszaga zavar a legjobban.gyomor forgatan budos. a fogai kivannak rohadva. a nyényi 55 ev korul lehet.

arra gondoltam hogy minden reggel lecumizza a ferjet es a ferje gecchije olyen budos.

ez lehetseges? esetleg a gyomor savját erzem?

3 meteres korzetbe is lehet erezni



#illatosító #büdös néni #halálos szájszag
2018. febr. 15. 10:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyomor problémája lehet.
2018. febr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bubuka508 ***** válasza:
A büdös leheletnek többféle oka lehet: rossz fogak, ápolatlan száj, bizonyos ételek fogyasztása, dohányzás, alkoholizmus, cukorbetegség, gyomorbetegség. De ha valakinek teljesen üres a gyomra, akkor is lehet rossz szagú lehelete.
2018. febr. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
es akkor mier nem mossa meg a fogat vagy vesz be egy ragot?
2018. febr. 15. 10:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki van tisztában a szájszagával. Nagyon kellemetlen, nekem is volt ilyen tanárom, ötméteres szájszaggal, hiába ültem a harmadik sorba, ott is majd elájultam tőle. Diákként nem tudom mit tehetnél, hogy ne sértsd meg. Talán kínáld meg tictac-kal. Csak ne legyél bunkó.
2018. febr. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gaabik válasza:
52%
Mert szart eszik
2018. febr. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Irtad h kivammak rohadva a fogai akkor szted a ghecitol budos?
2021. márc. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!