Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, gyakran visszaesek...

Mit tegyek, gyakran visszaesek a felfazasba, most is van, csak annyi kulonbseggel hogy most folyamatosan csip?

Figyelt kérdés

Havi 1-2x tuti van, voltam orvosnal volt vizeletminta stb. Keves bakteriumot mutatott ki. Szedek ra tozegafonya kapszulat, meg teat is ittam(azt mostanaban mondjuk elhanyagoltam).

Most folyamatosan csip, nem birok aludni, ami gaz mert holnap fel otkor kell kelnem:\ hogyan rudnek elaludni, milyen pozbqn a leghatasosabb aludni? es miert mindig ste jon elo ez a kenyszer a pisilesre:(((



2018. febr. 16. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menj, ne kuruzslóhoz.
2018. febr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Irass fel moniral granulatumot. Nem felfáztál hanem folyton újra fertőződsz. Coli baktérium okozza a.hugyúti fertőzést ami a székletben van. Vagy rosszul használod a.wc papírt. Nagywcnél előlről hátra kell nem fordítva. Vagy mosakodásnál amkezeddel fertőzöd mahad. Vagy anál szex eredménye. Vagy ampárodnak van coli fertőzése ami nála nem ad tünetet mert a férfiak hugycsöve hosszabb de attól még fertőzhet. Most majd az jön, hogy egyik sem. Szóval nem kell válaszolni majd kitalálod nálad melyik a szitu. De ha nagyon nincs ok akkor küld el a párod egy mintavételre. Ha ott a bibi akkor neki is kell antibiotikum különben újra fertőzitek egymást. Persze tartós kapcsolatban már a.fene tudja ki kit fertőz. Biztosabb ha ő is megnézeti magát.
2018. febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Monural granulatumot csak elütöttem
2018. febr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Alvashoz annyit hogy en ilyenkor melegvizes palackot tettem a labam koze, a derekamra, vagy a hasamra, attol fuggoen, hogy hol fajt a legjobban. Es nagyon nagyon betakaroztam, meg estere vegyel be fajdalomcsillapitot, hogy el tudj aludni.
2018. febr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) amugy 13/L XDD
2018. febr. 17. 05:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Felfázáskor nekem az ülőfürdő segít, cicka és kamilla teából. Nézz utána az elkészítésének. Az ülőfürdő után takarózz be, hogy melegbe maradjon a hasad.
2018. febr. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
akkor tanulj meg popsit törölni picilány mert olyan, hogy felfázás nincs! :-)
2018. febr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!