Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni büdös zokni...

Mit lehet tenni büdös zokni ellen?

Figyelt kérdés

Amikor hazaérek és leveszem a cipőm, büdös szokott lenni a zoknim (csak ADIDAS zoknit hordok, eredetit, szoval nem hiszem hogy a minosege miatt) de ha zoknim is leveszem, akkor a labam nem az


Mit csinaljak?



2018. febr. 17. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Egy db. sajtszeletet beletenni, majd ecettel átöblögetni.
2018. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%
Mosd ki. Illetve a cipőd meg a lábad érdekesebb bebüdösödésnél, mint a zokni.
2018. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%
Esetleg a cipő? Van a deichmannban fújós ápoló pont erre a szagra, bele kell fújni a cipőbe és csökken az a kellemetlen szag+fertőtlenít. Vagy próbáld meg azt, hogy beszórod hintőporral a lábad mielőtt felhúzod a zoknit :)
2018. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzet velem is szokodt lenni, inkább nyáron, az a baj a zokni nálam is nagyon az tud lenni, egy nap 2 3 zoknit váltani azért sok, minden nap mosni zoknikat meg nem akarok, nyáron nagy melegben dolgozok akkor a leg jobban izzadok, lábam is, felnőttként nem annyira, mind pl kamasz fiú voltam, akkor sokkal jobban, nyári időszakban, munkába ki kellet találnom valamit ami egyszerűbb, van egy jó strapabíró régi klasszikus fehér puma cipőm, azt már csak a munkába használom, nyáron egyik alkalommal reggel készüldtem, nem vettem fel zoknit, fel vettem a cipőt, mezítláb, először fura volt, hozzá szoktam napközben, kényelmes volt mezítláb a cipőbe láb ujjaim szabadon vannak, izzadás azt jóval később kezdtem tapasztalni, munka végén hazafelé mentem éreztem hogy nagyon bele izzadt, itthon le vettem a cipőt, amit tapasztaltam, ki vettem a cipőből a lábamnak semmi szaga nem volt, csak a cipőnek lett bűdös szaga, ki tettem teraszra fél óra múlva semmi szaga nem volt, nekem ez be vált nyáron ezt a régi cipőmet be fogtam mezítlábas cipőnek, úgy vagyok vele hogy ebbe a cipőbe mezítláb van a lábam, cipő vegye magába közvetlen a láb izzadságot így zoknikat nem kell váltogatni, lehet mondani hogy nem a leg jobb megoldás, ezt a cipőt nyáron használom munkába, kimondottan csak mezítláb.
jan. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!