Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Esténként nem tudok elaludni....

Esténként nem tudok elaludni. Nappal mi segít a munkahelyen a kávén kívül?

Figyelt kérdés
2018. febr. 18. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Az éjjeli alvás segít, ha magadtól nem megy, akkor a háziorvos segít
2018. febr. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kávé sem segít, MUSZÁJ eleget aludnom, különben használhatatlan leszek, ez van.

Van, aki jobban bírja az alváshiányt, de egy ponton túl mindenkinek problémái lesznek, aludni nagyon kell.

2018. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1: Az orvos hülye. nem akar foglalkozni velem. Képzelt betegségeket kreál, mivel férfi vagyok, és túlsúlyos. Én nem számíthatok az öregedő körzeti doktornőre.
2018. febr. 18. 19:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Magnézium, B-vitamin komplex rendszeresen. Ha ez nem elég, akkor gyógynövényes altatók, pl. Nervenpflege, Sedacur.

Mindig nagyjából azonos időpontban feküdj le aludni. Előtte már egy-két órával ne egyél, a kávé pedig már a lefekvési idő előtt 5-6 órával tilos. (Vannak, akik simán alszanak kávéval is, pl. én is, de ha téged serkent, akkor ne igyál már délután.)

Sportolnod is kellene, viszont azt is min. két-három órával lefekvés előtt.

És a kitűzött időpont előtti órában már ne tévézz, ne számítógépezz.

Kevés fénynél még olvashatsz, tötymöröghetsz, de a szervezeted teljes világosban nem tud rákészülni az alvásra, csak alacsonyabb fénynél vagy sötétben.

Lehet, hogy el fog tartani pár napig vagy hétig, mire működni fog a dolog, szóval ne várj csodát az első napon.

2018. febr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%
Gyere hozzánk dolgozni. Napi 12 órában lisztes zsákokat pakolunk egy lisztkeverő üzemben. Semmi gond az alvással.
2018. márc. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igyál energiaitalt!
2023. ápr. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!