Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki valami házi praktika a...

Valaki valami házi praktika a pattanások ellen? HELP

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 06:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Csokoládémentes étrend, sültkrumpli és hasonló olajos/zsíros ételek kerülése, sok gyümölcs, zöldség, vitamin, plusz stresszmentes élet, türelem és tolerancia saját magad felé is, meg némi korrektor. :)
2018. febr. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Sima felforrt víz felett gőzöld az arcod. A fejedre tegyél törölközőt közben hogy csak az arcodat érje a gőz. Ezután a pórusaid kitágulnak ilyenkor érdemes rá tenni valamilyen pakolást mert jobban be jut a bőrödbe de nem muszáj. Az a lényeg hogy semmiképp ne nyomkodd mert tovább megy a gyulladás és ezért jön ki a többi patti. A paradicsom gyulladás csökkentő én régen félbe vágtam és rá kentem az arcomra a levét hagytam megszáradni majd lemostam ez sokat segített. De én inkább kozmetikushoz mennék a helyedben ha nem segít az sem akkor bőrdoki mert ezek tényleg sokkal hatékonyabbak mint a házi praktikák ha sok pattid van.
2018. febr. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tipikus civilizációs ételek kerülése (fehér cukor, liszt, stb.), na meg ne nyomd ki. Pont most olvasok egy bőregészséggel kapcsolatos könyvet, az író (aki bőrgyógyász szakorvos) azt javasolja, hogy várd meg, míg kifakad magától. Kivéve ha azt akarod, hogy helye maradjon.
2018. márc. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és a tej! Az se kell.
2018. márc. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Meg az sem árt, ha a szexuális életed rendben van.
2018. márc. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!