Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van Köztetek olyan aki valamil...

Van Köztetek olyan aki valamilyen speciális teától fogyott le? Milyen tea volt az? és mennyit ívott naponta? Mikre kell még odafigyelni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én tavaly nyár óta kezdtem el teázni, hosszú idő után. Bár nem ez volt a célom, de az addigi 76 kilómról sikerült 72-re lefogynom és ezt tartom is. A Big Ben teaházból szoktam vásárolni általában zöld és fekete teákat (filterest sosem iszom). Az eddig kipróbált fajták közül nekem az Assam Orangajuli, a Vörös Ginzeng és az Angyali Csók izlett a legjobban. 2 naponta szoktam inni ebéd után egy pohárral (mézzel és citrommal).
2018. febr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ÉN meg évek óta zöld teát iszok, kedves első, és majdnem 7 kilót híztam.

Nincs fogyasztó tea, csak megfelelő életmód van. Így sikerült majdnem az egészet leadnom, amit felszedtem.

2018. febr. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én mályva teát ittam.Máfél éven keresztül.18 kiló ment le rólam.De nem mondanám,hogy egészséges,mivel hasmenést csinál.Igaz nem olyat,hogy egész nap a wc-n ülsz,hanem elmész 2x egy nap,de akkor aztán minden kijön.

Viszont utána ittam a levét.Annyira hozzászokott a szervezetem,hogy emélkül már nem tustam wc-re menni.Kb.egy év alatt rendeződött.

2018. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fogyasztó tea: bármelyik.

Amire oda kell még figyelni: megfelelő táplálkozás (kalóriabevitel és felhasználás) és némi testmozgás.

2018. febr. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!