Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ebben az esetben te passzivált...

Ebben az esetben te passziváltatnátok magatokat 1 félévre az egyetemen? (kóros fáradtság)

Figyelt kérdés

Az előző félév nagyon nehéz volt nekem.

Volt kettő nagyon szájsebészeti műtétem, amik elég nagy területet érintettek(volt kettő nagy kiterjedésű cisztám az alső és felső álkapcsomban, összesen 12 fogat érintett, plusz a környező csont és felül már a lágyrészre is terjedt át.)

Emiatt is, nagyon sokat idegeskedtem, közben nyomattam a sulit, a 2 műtétet egymás után gyorsan kellett megcsinálni a gyulladás miatt, de nem volt időm pihenni, amint lábra tudtam állni már mentem is suliba, majd jött egy vizsgaidőszak.

A probléma csak az, hogy annyira kimerültem, hogy nem aludtam rendesen, most meg már nem is tudok, hogy 2 hónapja folyamatosan szédülök, állandóan magas a pulzusom, szívdobogásérzésem van, néha fáj a melkhasom, napokig fáj a fejem, a reflexeim borzalmasak, állandóan el akarok esni, neki megyek mindennek, zúg a fülem, az izületeim is fájnak, a gyomrom is...komoly fizikai bajom pedig nincs az orvosi vizsgálatok alapján..

Már ott tartok, hogy a 2 hónap alatt beálltam arra, hogy egész nap rosszul vagyok, és nekem ez a "normális", mellette meg folyamatos halálfélelmem van,mindig attól félek, hogy majd most kapok szívrohamot..

Elkezdődött az új félév, és az óráim felére be se tudok járni annyira fáradt vagyok, a másik felén meg rosszul vagyok, és csak nő a nyomás, mert feladatok vannak..

Ilyen esetben ti mit tennétek?

Passziváltatnátok magatokat egy fél évre, hogy rendbe tudjatok rendesen jönni, vagy mi a megoldás?

Az a baj, hogy rettentő maximalista vagyok, szeretnék jól teljesíteni, de estére már csak sírhatnékom van a nyomás miatt, és halálfélelmem, annyira rosszul vagyok(erőss fáradtság, szédülés, szívdobogás..)

Ti mit tanácsolnátok ilyen esetben?

A szüleim mindenben támogatnak, tehát ez a része nem gond..


ui.Ha pihenek, sikerül többet aludni, akkor jobban vagyok, de nincs lehetőségem annyit pihenni..


20/l


2018. febr. 23. 02:49
 1/3 A kérdező kommentje:

*ti

elnézést a többi hibáért is, gyorsan írtam telóról, nem néztem át rendesen...

2018. febr. 23. 02:51
 2/3 anonim válasza:
Ha a szüleid nem bánják hogy otthon maradsz felépülni akkor nem látom okát hogy mért mennél be ilyen állapotban.
2018. febr. 23. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi lett végül, de hidd el, hogy az egészség és a jó közérzet sokkal fontosabb mindenfajta társadalmi elvárásnál, karriernél, megfelelésnél.


Úgyhogy igen, az én értékrendemben nem is lenne kérdés, hogy egy ilyen huzamosabb kezelés és lábadozás-felélülés idejére szüneteltetném a munkát/tanulmányaimat.


Nekem egy sima influenza is elég ahhoz vagy egy fejfájás, hogy kis időre kivonjam magamat a forgalomból.

2018. aug. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!