Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kerülhetném el az...

Hogyan kerülhetném el az agyvérzést?

Figyelt kérdés
23 èves srác vagyok. Nincsenek barátaim, soha nem is volt. Tavaly össze barátkoztam egy cigány lánnyal ès jóba lettem a családjával is. Közben be került a csapatba egy gyerekkori ismerősöm is. A lány tavaly nyáron hirtelen megharagudott rám, a semmi miatt. A gyerekkori barátom elárult, feljelentett a rendőrsègen. Abból mèg nem lett ügy, de kèsőbb a cigány lány is feljelentett becsületsèrtèsèrt, állítólag írtam a főnökènek egy emailt amiben Őt sèrelmezem. Beidèztek a bíróságra, ahol addig provokáltak amíg meg nem vertem mindkettőt... Bevittek a rendőrök, rendőrsègi ügy let garázdaság meg könnyű testi sèrtès miatt. Ez se voot Nekik elèg, tegnap jött megint egy levèl a bíróságtól, ezúttal a lány Bátyja jelentet fel, állítólag a Facebookon csináltam róla egy profilt ès azt terjesztettem, hogy drogozik. Tehát már 3 bírósági ügyem van ès ki tudja mennyi lesz mèg... Anyám pskizofrèniás beteg, apám meghalt, pènzünk nincsen, alig tudunk megèlni... Begolyózok, fáj a fejem, úgy èrzem agyvèrzèst kapok, alvtam bent a yardon, nem csinálnak semmit.. :'(
2018. febr. 24. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Azt sem tudni, mi okozza az agyvérzést. Mármint nyilván az elvékonyodott agyi erek. De mitől lehet ez? Mondanak ezer félét. Megjósolni, előre látni nem lehet.
2018. febr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gál Zoé ***** válasza:
39%
Nem kell izgulni. Lazíts! Élvezd az életet! Csinálj, amit akarsz, másokat meg szarj le és velük is csinálj amit akarsz! Jó úton jársz!
2018. febr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez aztán hihetetlenül èrtelmes kommentek vtak... :(
2018. febr. 24. 13:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Lépjél már ki ebből családból.Ha nem terjesztettél semmit,nincs miért izgulnod .
2018. febr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!