Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történt/s mi fog még...

Mi történt/s mi fog még (aranyér)?

Figyelt kérdés
Aranyéri panaszokkal helyileg kezeltem magam csoda kúppal, ám egy nap vérbrn úsztam s ijedtségemben sürgősségire mentem! A diagnózis az orvos szerint: trombotizált aranyér. Kaptam egy cuki kis aláöltést, s egy honap mulva kontroll! Ezután műtét jön? Kitisztult a rög? Vagy mi történik a szervezetben egy ilyen esetben? Tükörrel ugy látom a dolog még ugyanugy fent áll (kitüremkedés duzzanat székelést követően ami enyhe fájdalmat okoz), de ez lehet még csak a varrat szövődménye? 5 nap telt el azota!
2018. febr. 25. 07:09
 1/2 Fodor István Ferenc ***** válasza:
Engem a frász tört ki, amikor megtudtam, hogy aranyerem van, olyan rémtörténeteket meséltek a műtétről. Csakhogy azóta változott a technika. Mikor büdösbogár pozícióba helyeztem magam az asztal tetején és babrált valamit a doki, aztán mondta, hogy lejöhetek - megkérdeztem, hogy nem műthető? Azt mondta, már kész! Gyakorlatilag észre sem vettem. Ugyanezt megcsinálta még két másik alkalommal, így mind a három csomót eltávolította egy géppel, mely ráránt egy gumit és leszárad egy hét alatt. Ennyi volt a "szörnyű" kalandom. Ennek már 15 éve.
2018. febr. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Már engem is elijesztettek páran, de gondolom ez az aranyér stádiumátol is függ, hogy alkalmazhato-e a gumigyűrűs módszer :(
2018. febr. 28. 05:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!