Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom ha magamnak...

Lehet valami bajom ha magamnak szúrom át a fülembe a porcot?

Figyelt kérdés
Helixet szeretnék, a husis részbe szúrtam már magamnak, fertőtlenítettem meg minden szóval semmi bajom nem lett, de a porccal nem lehet valami? Szúrhatom rossz helyre?

2018. febr. 26. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Heló. A porcos részen akupunktúrás pontok vannak, ezért én akupunktőrrel konzultálnék. Majd akár piercingessel is.
2018. febr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem van helixem, igaz nem spirállal lett szúrva, ezt csak később raktam be. nekem tetováló szalonban csinálták. őszintén szólva nem hiszem hogy ezt magadnak meg tudnád csinálni. nehezebben is ment át a tű mint a puha részben, és speckó cuccal csinálta (műanyag hosszabbítású tű, amihez valahogy a piercinget is hozzárakta,áthúzta és elvágta). nekem ez túl bonyolult, szevedős lenne saját részre csinálni...

plusz szurhatod rossz helyre, ahol nyom egy ideget, ezzel akár örökös fejfájást okozva magadnak.

2018. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ^^
2018. febr. 26. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!