Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha vírusos...

Mit csináljak ha vírusos hasmenésem van?

Figyelt kérdés
Lázam már nincs, de ma már 3. napja hogy megy a hasam. Pedig kíméletes ételeket eszem pl. sós ropi. De tegnap hiába vettem be Lopediumot, a hasam görcsölt, és kb. 8 óra múlva már ment is a hasam.
2018. febr. 28. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvos nem játszik? Lehet, hogy valami erősebb cucc kell, hogy megfogja. Mindenesetre igyál sokat. Jobbulást.
2018. febr. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van egy Smecta nevű készítmény. Patikában kérheted. Elég hatékony. Elvileg természetes alapú szer, agyag van benne. Megköti a vírusokat bacikat, csökkenti a hasmenést,hányást,fájdalmat. Ha

rendesen hasznalod az 1.-2. adag kb megszünteti a hasmenést. Amúgy ha folydékot pótolsz, akkor kilábalsz belőle patika szerek nélkül is.

2018. febr. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A hasmenés miatt még orvoshoz sem tudok menni.
2018. febr. 28. 09:16
 4/7 A kérdező kommentje:
Sok folyadékot iszom.
2018. febr. 28. 09:17
 5/7 anonim válasza:
Én széntablettával oldom meg a hasmenés problémáját. Érdemes lenne orvoshoz menned, könnyen kiszáradhatsz, meg ki tudja, mi miatt alakult ki a probléma.
2018. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már azóta a székletem nem olyan híg.
2018. febr. 28. 10:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Megy meg a hasad?azeet miert nem tudsz orvoshoz menni?fiu lany vagy?
2018. márc. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!