Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Barátom olyan fizikai munkát...

Barátom olyan fizikai munkát végez ami sok futkosással jár. Fiatal ám nem rég óta nagy fájdalmai vannak a lábaiban és derekán. Esetleg van valami bevált krémet, cipő márkát, vagy bármi segítséget ajánlani?

Figyelt kérdés

2018. febr. 28. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi a munkája? Mit kell tennie? Csak mászkálni vagy pakolni, cipelni, emelni is??

Ami a legfontosabb, hogy használhat bármilyen krémet, csodaszert, semmi értelme, ha nem a konkrét problémát kezeli.

Pl. meg kell tanulni a helyes testtartást, nem csak álló helyzetben, de az emelésnek is meg van a szabályos módja. Stb.

A lábra viszont tényleg egy jó cipő kell. Kifejezetten gyógycipőt hordanék. Persze ez is függ a munkától, hogy mit hordhat.

2018. febr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Férjem szintén ilyen problémával küzdött és én a csípőmet fájlaltam a sok állástól.Nekem a Nike nak egyetlen fajtaja vállt be.A férjemnek kötelező a bakancs,ő nehezebb helyzetben volt.De talált.Nem olcsó az igaz .Nem tudom talán Caterpillar.Amit a cég adott neki nem jó.Párodnak is kötelező munkavédelmi cipőt hordania?
2018. febr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tisztázni kellene, hogy mi okozza a barátodnak a fájdalmat? Kicsi, szűk cipő, rossz tartás, gyenge lábizomzat. bármi. És ha megvan a baj oka, akkor lehet kenegetni. Talán egy ortopédus tudna gyorsan segíteni.
2018. febr. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a páromnak ilyenben úgy tönkrement a térde, hogy műteni kell. De neki elvileg eredetileg lazák az ízületei.. Hát nem tudom.
2018. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt a lényeg: nézesse meg ortopédussal mi lehet a baj.
2018. febr. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából műszakvezető, csak jobban kiveszi a részét a munkából mint kéne...túlhajtja magát fizikálisan fiatalabb kora óta
2018. jún. 12. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!