Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ha megy a hasam...

Szerintetek ha megy a hasam akkor vegyek be hasfogót?

Figyelt kérdés
Nekem vírusos hasmenésem van, tehát nem idegesség miatt megy a hasam. Viszont tegnap bevettem egyet estére és görcsöltem. Viszont újra megy a hasam, de már nem annyira.
2018. febr. 28. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
vegyél be egy gyengébbet, milyen bivalyerős bogyót vettél be h egy szem megállította a hasmenést?
2018. febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
2 db Lopedium-ot vettem be, és egész este semmit nem produkáltam, de a hasam nagyon görcsölt.
2018. febr. 28. 15:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha beteg az ember, nem véletlen a hasmenés. Ezáltal ürül a vírus a szervezetből. Nem szabad visszatartani hasfogóval. Sok vizet kell inni, mert nagy a veszteség a hasmenés által. Könnyű ételt kell ilyenkor enni, pl. főtt krumpli. Az elvesztett sót is pótolni kell!
2018. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 1 napig nem szoktam hasfogót bevenni,csak ha tényleg muszáj és mennem kell valahova. Bolus adstringens-t tudom ajánlani
2018. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma már jobb a helyzet, csak 2-szer nagy vécéztem. De már nem híg az állaga. Nem tudom hogy ez a hasfogónak köszönhető-e. Viszont anyám próbál rábeszélni, hogy vegyek be hasfogót, de én rosszul éreztem magam attól.
2018. febr. 28. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!