Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatosan szédülök Bővebben...

Folyamatosan szédülök Bővebben lent?

Figyelt kérdés

voltam orvosnál,fül orr gégészeten,kórházba különböző vizsgálatokat csináltak de viszont eddig semmit nem találtak egyedül annyit tudtam meg hogy a fogammal van valami és orrsövény ferdülésem van. április 5 re kaptam MRI-re viszont nem enyhül hanem fokozatosan rosszabb.

Elsőnek csak zsibbadt az arcom bal fele aztán enyhe szédülést éreztem . később hánytam is a szédülés miatt aztán már szinte majdnem elájultam,egy kerítés fogott meg hogy össze ne essek. viszont vizsgálatok alapján teljesen egészséges vagyok de folyamatosan le van zsibbadva az arcom bal fele mintha fogorvosnál jártam volna,gyengének,bizonytalannak érzem magam,folyamatosan szédülök a nap 24 órájában látászavar is megvan ha balra nézek már idegesítő hogy normálisan nem tudom elvégezni a munkám sem mert egyszerűen kiszédülök dohányzásról is lemondtam egy hónapja mert azt hittem az van a háttérben de mióta nem dohányzom csak rosszabb. valaki nem volt ilyen vagy hasonló helyzetben?



2018. febr. 28. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
A gerincedet nem vizsgálták?
2018. márc. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennek a hátterében legalább 5-6 olyan terület van ,amit nagyon alaposan kellene kivizsgálni .

Lehet nyaki gerinc sérv

Agyi érelmeszesedés

Megemelkedett cukor

Tüneteim hasonlóak,voltam kórházban,A napokban MR en(kopnya

)kb 2 hét múlva ahogy eredmény lesz,újabb vizsgálat,vagy orvosi vélemény lesz .

Kell szednem vérnyomás csökkentőt,véralvadás gátlót,és most Cavintont.

5 év után ismétlődött meg ugyan az .

2018. márc. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A leg idegesítőbb. Minden nappal egyre roszabbul vagyok már járni alig bírok. De az orvosok szerint semmi bajom
2018. márc. 2. 12:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Kiderült mi a baj?
2018. ápr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!