Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Haj megerősítése?

Haj megerősítése?

Figyelt kérdés

Betegség miatt az utóbbi időben nagyon elgyengült a hajam, a bőröm is nagyon ronda lett. De a fő problémát a hajam okozza. Sajnos olyan nagyon rossz állapotban van (sosem festett, szőkített, színezett) hogy hiába fésülöm, ápolom, sosem lesz olyan állapotban mint egy normális haj. Kreatinos hajpakolást használok rá, hetente 2x 30-40 percig. Meg persze argánolajas hajolajat. 2 hónapja megy ez így, és semmi változás. A környezetemben mindenki azt mondja, várjak, majd javul. Viszont úgy gondolom, munka szempontjából sem jó ez így, nem jó emberek közé menni, de nap mint nap többel találkozok, beszélek.


Voltam fodrásznál, ő egy haj-szerkezet megújítást csinált. Két alkalommal voltam ott. Hát, a húzós ár (10/alkalom) ellenére, reménykedtem, de semmi. Nekem sajnos nincs pénzem hetente, két hetente eljárni, a gyógyszereim is elég drágák.


DM-es hajkapszulát szedek, néha tojásos mézes pakolást teszek rá. hátha.. De semmi.


Nem egyik napról a másikra várok megoldást.. fodrász nélkül reménytelen is. Nem is csodálatos, dús, fényes hajat szeretnék---vagyis de, olyat szeretnék, de egy kezelhető, egészségesebb hajnak is örülnék.


köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 6. 21:27
 1/3 anonim válasza:
Sajnos nem igazán tudom hogy ilyen hajra mi a jó, de én kamillateával sokszor locsoltam és az úgy segített. Nem tudom neked működne e, de azért írtam:))
2018. márc. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
#1 ja és az hogy azt nem kell lemosni
2018. márc. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom! Kiprobalom :)
2018. márc. 8. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!